Czujnik gazu Propan-Butan-Metan

Cena netto: 99,19 zł
Cena brutto: 122,00 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: CZU-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Czujnik gazu Propan-Butan-Metan to urządzenie monitorujące przestrzeń pod względem występowania zagrożenia gazem ziemnym (lgn, metanem), propanem i butanem (lub ich mieszaniny). Jest to urządzenie, które w domu powinien mieć każdy z uwagi na własne bezpieczeństwo. Ogromnym benefitem produktu jest posiadanie certyfikatu PN-EN50194-1:2009 oraz PN-EN50194-2:2006 sporządzonego przez niezależną jednostkę badawczą TUV SUD Product Service GmbH.

Czujnik gazu Propan-Butan-Metan

Zastosowanie

Czujnik gazu Propan-Butan-Metan MTG-3000H to urządzenie monitorujące przestrzeń pod względem występowania zagrożenia gazem ziemnym (lgn, metanem), propanem i butanem (lub ich mieszaniny). Jest to urządzenie, które w domu powinien mieć każdy z uwagi na własne bezpieczeństwo. Ogromnym benefitem produktu jest posiadanie certyfikatu PN-EN50194-1:2009 oraz PN-EN50194-2:2006 sporządzonego przez niezależną jednostkę badawczą TUV SUD Product Service GmbH. Certyfikat ten umożliwia instalację w pojazdach rekreacyjnych przez co czujnik można użyć w autach, kamperach, przyczepach kempingowych, łodziach lub jachtach.

Podczas pracy produkt stale mierzy stężenie gazu w powietrzu dzięki czemu podczas ulatniania gazu uruchamia optyczną i akustyczną sygnalizację alarmową. Alarm zaś wyłączy się dopiero, gdy spadnie stężenie gazu poniżej określonych w czujniku wartości progowych. Czujnik posiada wbudowany układ auto-diagnostyczny sprawdzający sensor oraz wewnętrzne obwody. W przypadku wykrycia nieprawidłowości zapala się żółta dioda LED wraz z informacją o wykryciu usterki dzięki czemu jesteśmy informowani, gdyby coś działało tak jak nie powinno.

Urządzenie jest zasilane bezpiecznym napięciem 12 V DC za pośrednictwem zasilacza, który jest dostarczony w komplecie. Ważnym aspektem jest, aby montować go w pomieszczeniach w których temperatura nie spada poniżej -10°C, ale również nie przekracza +40°C, a wilgotność nie przekracza +95%.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top