Czyściwo przemysłowe Durable Cleaning Cloth, rolka 185 m

Cena netto: 116,40 zł (116,40 zł / 1 szt)
Cena brutto: 143,17 zł (143,17 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: 360PRO-00008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Rolka
 • Zawartość:
  1 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Czyściwo Durable Cleaning Cloth jest specjalistycznym produktem do oczyszczania powierzchni roboczych. Dzięki dziurkowanej fakturze idealnie pasuje do zbierania gęstych kremów oraz mas. Jest to bardzo wytrzymałe, a zarazem bardzo chłonne czyściwo. Produkt posiada atest PZH HŻ. Wysoka wydajność czyściwa wpływa na optymalizację zużycia i kosztów użytkowania.

Czyściwo przemysłowe Durable Cleaning Cloth, rolka 185 m

Zastosowanie

Czyściwo Durable Cleaning Cloth wykonane jest z włókien wiskozowych (50%) oraz poliestrowych (50%). Czyściwo Durable Cleaning Cloth przeznaczone jest do uniwersalnych zastosowań. Charakteryzuje je wysoka wytrzymałość oraz chłonność. Dziurkowana struktura sprawia, że jest doskonałe do zbierania gęstych mas i kremów. Niska gramatura w połączeniu z wytrzymałością powoduje, że jest doskonałym zamiennikiem najlepszych czyściw celulozowych. Wysoka wydajność czyściwa wpływa na optymalizację zużycia i kosztów użytkowania. Posiada atest PZH HŻ.. Wymiary: długość 185 m, szerokość 32 cm, gramatura 40 g/m2, kolor biały, ilość odcinków: 486 szt.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą czyściw oraz ręczników dostępną na naszej stronie.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top