Czyściwo przemysłowe Low Dusting Cleaning Cloth, rolka 117.8 m

Cena netto: 112,00 zł (112,00 zł / 1 szt)
Cena brutto: 137,76 zł (137,76 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: 360PRO-00007

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Rolka
 • Zawartość:
  1 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Czyściwo Low Dusting Cleaning Cloth jest to produkt, który znajduje zastosowanie w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Charakteryzuje się niskim poziomem pylności podczas pracy. Jest to bardzo wytrzymałe, a zarazem bardzo chłonne czyściwo. Produkt posiada atest Państwowego Zakładu Higieny. W odróżnieniu od innych produktów z gamy 360PRO produkt ten został zabarwiony na turkusowo.

Czyściwo przemysłowe Low Dusting Cleaning Cloth, rolka 117.8 m

Zastosowanie

Czyściwo Low Dusting Cleaning Cloth wykonane jest z włókien bawełnianych oraz poliestrowych w stosunku 55% do 45%. Czyściwo Low Dusting Cleaning Cloth jest bardzo mocne, o niskiej pylności i wysokiej chłonności. Bardzo dobrze współpracuje z rozpuszczalnikami, detergentami i środkami dezynfekcyjnymi. Wysoka wytrzymałość mechaniczna pozwala na zastosowanie czyściwa do najtrudniejszych prac czyszczących. Bardzo niska pylność oraz kolor czyściwa wpływa na to, że czyściwo idealne sprawdza się w przemyśle spożywczym oraz farmaceutycznym. Zastosowanie łatwousuwalnej tulei sprawia, że czyściwo Low Dusting Cleaning Cloth może być dozowane centralnie. Posiada atest PZH HŻ. Wymiary: długość 117.8 m, szerokość 30 cm, gramatura 68 g/m2, ilość odcinków : 310 szt.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą czyściw oraz ręczników dostępną na naszej stronie.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top