Dozownik do mydła 500 ml Katrin Inclusive biały 90205

Cena netto: 45,90 zł
Cena brutto: 56,46 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 7 szt.

Kod produktu: KAT-0021

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Uniwersalny dozownik do mydła w płynie oraz piance. Może być stosowany zarówno jako dozownik do płynu odkażającego czy żelu pod prysznic.

Dozownik do mydła 500 ml Katrin Inclusive biały 90205

Zastosowanie

Katrin Inclusive Soap Dispenser 90205 to uniwersalny dozownik o pojemności 500 ml do mydła w płynie, mydła w piance jak również płynu odkażającego, środka do odkażania desek sedesowych oraz żelu pod prysznic. Dozownik dzięki swojej budowie daje możliwość łatwego uzupełniania go wkładem poprzez wbudowany duży przycisk w przedniej obudowie bez użycia wysiłku. Posiada również zamek dzięki któremu opcjonalnie możemy otworzyć go przy pomocy dołączonego kluczyka. Dozownik został przetestowany przez Bureau Veritas pod kątem jego wydajności, trwałości, niebezpiecznych substancji, jakości wykonania, kontrolowanej produkcji.

Wymiary dozownika : 204 x 100 x 125 cm.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Dozownik do mydła w płynie Katrin Inclusive 90229 biały 1 l

Cena netto: 66,50 zł
Cena brutto: 81,80 zł

Mydło w pianie Katrin 1 l 95427

Cena netto: 20,00 zł
Cena brutto: 24,60 zł

Dozownik do papieru toaletowego 90069 INCLUSIVE S biały

Cena netto: 71,30 zł
Cena brutto: 87,70 zł

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top