Duży pakiet startowy FLO

Cena netto: 1 399,33 zł 1 327,38 zł
Cena brutto: 1 721,17 zł 1 632,68 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 5.1%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 9 szt.

Kod produktu: FL-0029

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Duzy pakiet startowy FLO to propozycja dla punktów sprzedaży detalicznej średniej wielkości, które chcą rozpocząć handel chemią gospodarczą marki FLO. Wysokiej jakości produkty w przystępnych cenach zostały tak dobrane, by pakiet zapewniał pełną ofertę produktów i jednocześnie nie zmuszał do ciągłego czuwania nad ich dostępnością. 

Promocja

Zastosowanie

Duży pakiet startowy FLO to naturalny wybór jeśli prowadzisz średniej wielkości punkt sprzedaży detalicznej. Stoisko z chemią gospodarczą to dla Ciebie ważne źródło dochodów, chcesz by zadowoleni klienci wracali do Ciebie. Flo w dużym pakiecie to zestaw produktów, który w średniej wielkości punkcie sprzedaży zapewni równomierną sprzedaż poszczególnych pozycji i zapewni konieczność ponownego zamówienia dopiero, gdy prawie wszystkie pozycje zostaną już sprzedane. Bazując na danych z licznych zamówień punktów średniej wielkości zestawiliśmy skład dużego pakietu w taki sposób, by odzwierciedlał on zainteresowanie poszczególnymi pozycjami klientów końcowych.

Produkty marki FLO łączą w sobie przystępną cenę i niemiecką jakość produktów chemii gospodarczej. Duży pakiet startowy FLO to Twój sposób na przewagę konkurencyjną. Twoi klienci docenią jakość produktów FLO i zadowoleni będą regularnie odwiedzać właśnie Ciebie zawsze gdy jeden z produktów będzie wymagał uzupełnienia.

Kup Duży pakiet startowy FLO już dziś i od jutra ciesz się z nami sukcesem rynkowym tej wchodzącej na rynek marki.

Wybierając Duży pakiet startowy FLO wybierasz ofertę w znacznie atrakcyjniejszej cenie niż kupując poszczególne produkty.

Duży Pakiet Startowy FLO zawiera:

Pliki do pobrania

pdf
(Rozmiar: 6.6 MB)

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Promocja

Mega pakiet startowy FLO

1 797,85 zł Cena netto: 1 947,46 zł
2 211,35 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top