Koncentrat do płukania tkanin Flo Pure Perfume

Cena netto: od 6,87 zł od 5,50 zł
Cena brutto: od 8,45 zł od 6,76 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 20%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FL-K-0005

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Koncentrat do płukania tkanin FLO Pure Perfume nadaje tkaninom przyjemny, trwały i wyrazisty zapach. Dzięki formule Aroma Caps tkaniny utrzymują świeżość do 12 tygodni. System Easy Iron ułatwia prasowanie. 
Promocja
Koncentrat do płukania tkanin Flo Pure Perfume

Zastosowanie

Koncentrat do płukania tkanin FLO Pure Perfume nadaje tkaninom przyjemny, trwały i wyrazisty zapach. Formuła  Aroma Caps zapewnia tkaninom do 12 tygodni świeżości, a System Easy Iron ułatwia prasowanie. Koncentrat do płukania tkanin FLO Pure Perfume zapobiega elektryzowaniu tkanin, pozostawiając je miękkie i przyjemne w dotyku. Koncentrat dostępny jest w czterech oryginalnych wariantach zapachowych skomponowanych przez ekspertów domów perfumeryjnych. 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Promocja

Płyn do płukania ubranek dziecięcych FLO Baby 1l

3,65 zł Cena netto: 5,61 zł
4,49 zł

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top