Maska oddechowa pełnotwarzowa Advantage 3121 gwint RD40x1/7‘

Cena netto: 455,00 zł (455,00 zł / 1 szt)
Cena brutto: 559,65 zł (559,65 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: ELR-00005

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Maska pełnotwarzowa Advantage 3121 to maska oddechowa nowej generacji. Opatentowana nowa koncepcja nagłowia. Szerokie, optycznie korygujące wizjery. Maska ta to najlepszy wybór dla ochrony robotnika. Stworzona, aby zapewnić wygodę i komfort.

Maska dostępna w rozmiarze S, M, L.

Maska oddechowa pełnotwarzowa Advantage 3121 gwint RD40x1/7‘

Zastosowanie

Maska Advantage 3121 gwint RD40x1/7’ może być stosowana przy malowaniu, usuwaniu azbestu, spawaniu, piaskowaniu, szlifowaniu oraz przez zespoły poszukiwawcze oraz ratownicze. Spełnia normę EN 136 class 3.

Właściwości

Właściwości:

Dzięki nowoczesnej budowie maski zmniejsza opór oddechowy, nakładka na nos redukuje parowanie a wykorzystanie silikonu na części twarzowej zwiększa komfort pracy w masce. Soczewka panoramiczna wykorzystana w produkcie posiada odporność na zarysowania.


Proszę o przesłanie wybranego rozmiaru wraz z numerem zamówienia na adres sklep@distripark.com

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top