Nauszniki Optime I wersja nahełmowa Peltor G3000

Cena netto: 49,00 zł (49,00 zł / 1 szt)
Cena brutto: 60,27 zł (60,27 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: ELR-00006

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Nauszniki przeciwhałasowe Peltor Optime I znajdują zastosowanie w każdym miejscu, gdzie wymagana jest ochrona narządów słuchu. Wyjątkowo lekkie (180 g) i kompatybilne z innym sprzętem ochronnym.

Nauszniki Optime I wersja nahełmowa Peltor G3000

Zastosowanie

Ochronniki słuchu Optime I pomimo niewielkiego ciężaru (180 g) i rozmiarów zapewniają skuteczną ochronę. Szerokie, wygodne pierścienie uszczelniające są wypełnione unikalnym połączeniem płynu i gąbki, co umożliwia optymalne dopasowanie i niewielki nacisk, zapewniając maksymalną wygodę nawet w czasie długotrwałego użytkowania. Stalowa sprężyna dociskowa. Bezstopniowa regulacja ułatwia dokładne dopasowanie do kształtu głowy. Parametr SNR 26.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Kask ochronny Solaris G 3000 NUV

Cena netto: 86,98 zł
Cena brutto: 106,99 zł

Gogle ochronne UVEX

Cena netto: 40,00 zł
Cena brutto: 49,20 zł

Osłona twarzy, octan, nieparująca 1,0 mm, standardowy daszek CE

Cena netto: 70,00 zł
Cena brutto: 86,10 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top