Nawóz do trawników wieloskładnikowy Agrecol 1,2 kg

Cena netto: 8,76 zł (7,30 zł / 1 kg)
Cena brutto: 9,46 zł (7,88 zł / 1 kg) w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: AL-00029

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Karton
 • Zawartość:
  1.2 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 10 sztuk w kartonie, 400 sztuk na palecie
 • pH:
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Nawóz do trawników super wieloskładnikowy Agrecol. To kompletny wieloskładnikowy nawóz do trawników w postaci granulatu. Skład nawozu został wzbogacony o minerały łatwo przyswajalne, dzięki którym trawa staje się soczysto zielona, gęsta i dobrze odżywiona. Oferowany nawóz w opakowaniu zawiera 1,2 kg. Opakowanie wystarcza średnio na ok. 60 m2 trawnika. Idealnie nadaje się do zasilania trawników przydomowych, sportowych, rekreacyjnych i reprezentacyjny
Nawóz do trawników wieloskładnikowy Agrecol 1,2 kg

Zastosowanie

Nawóz do trawników super wieloskładnikowy posypowy Agrecol to opracowana przez specjalistów mieszanina cennych minerałów, która ma na celu zapewnienie odpowiednich warunków do wzrostu oraz poprawy wyglądu trawników oraz różnych gatunków traw ozdobnych. Pełnowartościowy skład nawozu do trawników sprawia, że trawa nabiera intensywnej zielonej barwy, staje się gęsta i odżywiona. Nawóz do trawników powinien być stosowany średnio co 60 dni od wczesnej wiosny do końca lata. Nawóz do trawników należy równomiernie posypywać po powierzchni trawnika. Wydajność nawozu do trawników Agrecol to 5 kg/ 250 m2. Po nawożeniu trawnik obficie podlać wodą. Systematyczne stosowanie nawozu zgodnie z zaleceniami producenta to gwarancja odpowiedniego odżywienia trawnika i jego pięknego wyglądu. Nawóz posypowy do trawników dedykowany do zasilania trawników sportowych, rekreacyjnych, reprezentacyjnych oraz przydomowych.
 
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą produktów firmy Agrecol dostępną na stronie distripark.com.

Właściwości

Nawóz WE zawiera następujące składniki mineralne:

•    Azot (N) – 20 %
•    Fosfor (P2O5) – 5 %
•    Potas (K2O) – 9,4 %
 
 
*- schelatowane przez EDTA
 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top