Odtłuszczacz 500 ml - Degreaser

Ocena:
100% of 100
Cena netto: 8,99 zł (17,98 zł / 1 l)
Cena brutto: 11,06 zł (22,12 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: RF-0405

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Atomizer
 • Zawartość:
  0.5 l
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 12 szt.
 • pH:
  13
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Odtłuszczacz Degreaser 500 ml to preparat do mycia i odtłuszczania. Produkt przeznaczony do powierzchni twardych jak blaty, zlewy, kratki wyciągów wentylacyjnych, piekarniki, kafle, płyty kuchenne oraz inne wyposażenie kuchni. Produkt profesjonalny, dopuszczony do użytku prywatnego.

Zastosowanie

Płyn do mycia i odtłuszczania powierzchni twardych takich jak blaty, zlewy, kratki wyciągów wentylacyjnych i okapów, piekarniki, ruszty, kafle, płyty kuchenne oraz inne wyposażenie kuchni. Dzięki zasadowemu pH środek skutecznie usuwa tłuszcze, osady mydlane, zanieczyszczenia organiczne. Nie zawiera fosforanów, które niekorzystnie wpływają na środowisko.

Właściwości

 • skutecznie usuwa zanieczyszczenia tłuszczowe
 • skutecznie usuwa osady mydlane
 • odtłuszcza powierzchnie ze stali nierdzewnej
 • nie zawiera fosforanów
 • można stosować do wielu rodzajów powierzchni
 • gotowy do użycia

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia:
H314 Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:

Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne/odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: Wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: (lub z włosami) Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody/prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Niebezpieczne składniki: wodorotlenek potasu

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Produkt tylko dla firm
Produkt niebezpieczny

Odtłuszczacz koncentrat 1 l - Grefa Intensive

Cena netto: 18,31 zł
Cena brutto: 22,52 zł
Promocja

Płyn do czyszczenia stali nierdzewnej 500 ml - Stinox

5,68 zł Cena netto: 11,20 zł
6,99 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top