Płyn do czyszczenia drewna Brilless Professional Wood cleaner

Cena netto: od 7,31 zł od 6,58 zł
Cena brutto: od 8,99 zł od 8,09 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 10%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: BLS-K-0013

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Brilless Wood Cleaner 500 ml to profesjonalny preparat do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich powierzchni drewnianych. Pozostawia przyjemny, świeży zapach.
Promocja
Płyn do czyszczenia drewna Brilless Professional Wood cleaner

Zastosowanie

Brilless Wood Cleaner to wygodny w użyciu preparat do czyszczenia i pielęgnacji wszelkich powierzchni drewnianych. Idealnie nadaje się do mycia frontów meblowych, blatów oraz drewnianych mebli. Spray usuwa kurz i zabrudzenia, a także pielęgnuje drewno, dbając o jego wygląd. Posiada przyjemny, świeży zapach.

Sposób użycia: Przed użyciem wstrząsnąć. Spryskać czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm. Wytrzeć szmatką. Nie spłukiwać wodą. Przy mocno zabrudzonych powierzchniach czynność powtórzyć.

Zalecenia: Produkt gotowy do użycia. Sprawdzić działanie produktu na mniej widocznym miejscu. Nie stosować na niezabezpieczonych powierzchniach drewnianych, marmurze, skórze.

Właściwości

Składniki: < 5 % anionowe  środki powierzchniowo czynne, < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % EDTA i jego sole. Zawiera również: środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone), kompozycję zapachową (Butylphenyl Methylpropional, Hexyl Cinnamal, Linalool).

Środki ostrożności

Działa drażniąco na oczy. Działa drażniąco na skórę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top