Płyn do czyszczenia grilli i piekarników Brilless Professional Fireplace grill and oven cleaner

Cena netto: od 85,08 zł od 76,72 zł
Cena brutto: od 104,65 zł od 94,37 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 9.8%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: BLS-K-0017

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Brilless Professional Fireplace grill and oven cleaner to specjalistyczny preparat do czyszczenia grilli, piekarników oraz szyb kominkowych. Produkt profesjonalny dopuszczony do użytku prywatnego.
Promocja
Płyn do czyszczenia grilli i piekarników Brilless Professional Fireplace grill and oven cleaner

Zastosowanie

Brilless Professional Fireplace grill and oven cleaner to preparat przeznaczony do czyszczenia grilla i piekarnika. Z łatwością usuwa przypalenia i zapieczony brud. Doskonale sobie radzi z tłustymi zanieczyszczeniami. Produkt może być stosowany do czyszczenia rusztów w piekarnikach, palników i szyb kominkowych. Jest skuteczny i szybki w działaniu. Wygodna butelka ze spryskiwaczem, ułatwia dotarcie do szczelin i zakamarków. Spray tworzy aktywną pianę, która pozostaje w miejscu zabrudzenia na dłużej i rozpuszcza brud, dzięki czemu sprzątanie jest łatwe i przyjemne.

Składniki: < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne.

Sposób użycia: Preparat gotowy do użycia. Przed użyciem wstrząsnąć. W czasie używania preparatu stosować rękawice gumowe. Spryskać czyszczoną powierzchnię z odległości ok. 20 cm., płyn pozostawić na około 10-15 minut. Czyszczoną powierzchnię wyczyścić szczotką lub gąbką, a następnie spłukać wodą.  Przy mocnych zabrudzeniach czynność powtórzyć.

Zalecenia: Sprawdzić działanie produktu w mniej widocznym miejscu. Nie wdychać rozpylonej cieczy. Płynu nie stosować do powierzchni gorących, aluminiowych, cynowych, cynkowych. Używać zgodnie z instrukcją czyszczenia zalecaną przez producenta sprzętu i kartą charakterystyki. Nie mieszać ze środkami zawierającymi chlor.

Środki ostrożności

Zawiera: Wodorotlenek sodu

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne/ odzież ochronną/ochronę oczu/ochronę twarzy. Nie wdychać dymu/gazu//mgły/par/rozpylonej cieczy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem]. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc,  zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Polecane produkty

Promocja

Rękawice gospodarcze Vileda Contract

od 4,09 zł
od 5,03 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Promocja
Promocja

Rękawice domowe Jan Niezbędny 1 para

od 2,78 zł
od 3,42 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top