Płyn do czyszczenia kuchni Flo Kitchen Cleaner

Cena netto: od 6,50 zł od 6,50 zł
Cena brutto: od 7,99 zł od 7,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0.1%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FL-K-0016

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do czyszczenia kuchni Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu preparat przeznaczony do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych w kuchni. Skutecznie usuwa tluszcz i brud. Idealny do czyszczenia szkła, ceramiki i stali. Nie pozostawia smug, posiada przyjemny cytrusowy zapach. 
Płyn do czyszczenia kuchni Flo Kitchen Cleaner

Zastosowanie

Flo Kitchen Cleaner to wygodny w użyciu spray przeznaczony do czyszczenia powierzchni zmywalnych w kuchni. Dzięki specjalnej formule PRO ACTIVE FOAM piana skutecznie usuwa uporczywy tłuszcz i brud, bez smug oraz zarysowań. Produkty rzeznaczony jest do czyszczenia szkła, ceramiki i stali nierdzewnej. Pozostawia odświeżający cytrusowy zapach w kuchni. Nie zawiera fosforanów.

Składniki: 5-15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, <5% mydło, <5% kompozycja zapachowa (Limonene).

Sposób użycia: Spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić na 30 sekund, następnie za pomocą gąbki lub szmatki wyczyścić powierzchnię. Po użyciu płynu powierzchnię spłukać wodą przeznaczoną do spożycia.

Zalecenia: Preparat do bezpośredniego użycia. Sprawdzić działanie płynu na niewidocznej części czyszczonej powierzchni. Preparat może być użyty do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie zasad.

Środki ostrożności

ZWROTY WSKAZUJĄCE RODZAJ ZAGROŻENIA

H318 Powoduje poważne uszkodzenie oczu. 


ZWROTY WSKAZUJĄCE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI 

Ogólne : Przed użyciem przeczytać etykietę. Chronić przed dziećmi. 

Zapobieganie: Stosować rękawice ochronne / ochronę oczu. 

Reagowanie: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z Ośrodkiem ZATRUĆ/ lekarzem. 

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top