Płyn do czyszczenia łazienki Brilless Professional Bathroom cleaner

Cena netto: od 85,08 zł od 76,72 zł
Cena brutto: od 104,65 zł od 94,37 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 9.8%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: BLS-K-0015

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Brilless Professional Bathroom Cleaner to profesjonalny produkt do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych w łazience. Pozostawia świeży cytrusowy zapach.
Promocja
Płyn do czyszczenia łazienki Brilless Professional Bathroom cleaner

Zastosowanie

Brilless Professional Bathroom Cleaner to łatwy w użyciu spray przeznaczony do usuwania zabrudzeń w łazience. Skutecznie usuwa kamień i osady z mydła powstałe na armaturze łazienkowej, bateriach ze stali nierdzewnej czy wannie. Produkt nie pozostawia smug na czyszczonej powierzchni. Posiada świeży, cytrusowy zapach, dzięki któremu łazienka pachnie czystością.

Składniki: < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % amfoteryczne środki powierzchniowo czynne, < 5 %, kompozycja zapachowa (Limonene).

Sposób użycia: spryskać czyszczoną powierzchnię i pozostawić na 1 minutę, następnie przetrzeć gąbką lub szczotką. Po użyciu płynu powierzchnię spłukać wodą.

Zalecenia: Preparat do bezpośredniego użycia. Przeznaczony do codziennego mycia łazienek i urządzeń sanitarnych. Zalecany do armatury łazienkowej, wanien emaliowych, akrylowych, ceramicznych, porcelanowych. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów np. aluminium, metale cynkowane, kafle, terakota. Nie mieszać ze środkami zawierającymi chlor.

Środki ostrożności

Zawiera: Kwas metanosulfonowy 

Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne/ ochronę oczu/ ochronę twarzy. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody [lub prysznicem]. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać zawartość w oryginalnym, zamkniętym opakowaniu Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top