Płyn do prania tkanin delikatnych Flo Delicate

Cena netto: od 38,98 zł od 38,98 zł
Cena brutto: od 47,94 zł od 47,94 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FL-K-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn do prania tkanin delikatnych Flo Delicate to płyn przeznaczony do tkanin delikatnych, jedwabnych oraz wełnianych. Płyn zawiera w sobie ekstrakt z bawełny, dzięki czemu ubrania są miłe w dotyku. Płyn do prania Flo Delicate nadaje się zarówno do prania ręcznego, jak i do pralek automatycznych. Flo Delicate dzięki innowacyjnej formule doskonale pierze, pozostawia świeży zapach oraz chroni tkaniny przed utratą koloru i mechaceniem. Płyn do prania Flo Delicate jest bardzo wydajny. 
Płyn do prania tkanin delikatnych Flo Delicate

Zastosowanie

Płyn do prania tkanin delikatnych Flo Delicate  to skoncentrowany płyn przeznaczony zarówno do prania tkanin jedwabnych, wełnianych, delikatnych jak i również do bielizny. Produkt dzięki swej nowoczesnej formule idealnie pierze oraz pozostawia delikatny i zmysłowy zapach na tkaninach- nadaje im świeży, owocowo-kwiatowo zapach z nutami róży i moreli.  Flo Delicate chroni tkaniny przed utratą koloru oraz mechaceniem. Flo Delicate jest wydajny i łatwy w użyciu.Niewielka ilość płynu sprawia, że ubrania są zadowalająco czyste i pachnące. Płyn zalecany do prania w temp. do 600C. Przeznaczony do prania ręcznego i w pralkach automatycznych. 

Składniki:

5 – 15 % anionowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % niejonowe środki powierzchniowo czynne, < 5 % mydło, < 5 % EDTA i jego sole, < 5 % środek konserwujący (Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone), < 5 % kompozycja zapachowa (Citronellol, Butylphenyl Methylpropional).

Zalecenia: 

Zawsze stosuj zalecenia producentów odzieży, zwłaszcza dotyczące temperatur prania. 

Środki ostrożności

ZWROTY WSKAZUJĄCE RODZAJ ZAGROŻENIA

H319: Działa drażniąco na oczy.

ZWROTY WSKAZUJĄCE ŚRODKI OSTROŻNOŚCI

Ogólne: Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu.

Zapobieganie: Stosować ochronę oczu. 

Reagowanie: W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeśli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać . W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy : zasięgnąć porady/ zgłosić się pod opiekę lekarza.

Przechowywanie: Przechowywać pod zamknięciem.

Usuwanie: Zawartość/ pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc, zgodnych z obowiązującymi przepisami. 

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Promocja

Impregnat do ubrań nanopowłoka 250 ml - TopMeister Haus

37,33 zł Cena netto: 46,66 zł
45,91 zł
Promocja

Odświeżacz do tkanin Brilless Premium 300 ml

4,75 zł Cena netto: 5,28 zł
5,84 zł

Płyn uniwersalny FLO

od 4,30 zł
od 5,29 zł
Promocja
Promocja

Impregnat do obuwia 100 ml - TopMeister Haus

16,75 zł Cena netto: 20,94 zł
20,60 zł
Promocja

Antybakteryjny dezodorant do obuwia 100 ml - TopMeister Haus

9,04 zł Cena netto: 11,30 zł
11,12 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top