Płyn nabłyszczający do zmywarek Flo All in One

Cena netto: od 8,12 zł
Cena brutto: od 9,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FL-K-0024

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Płyn nabłyszczający Flo do zmywarek to doskonały produkt do płukania i nabłyszczanie naczyń w zmywarkach. Nadaje naczyniom idealnego blasku, przyspiesza wysychanie, eliminuje zacieki  i zapobiega powstawaniu osadu.
Płyn nabłyszczający do zmywarek Flo All in One

Zastosowanie

Płyn nabłyszczający do zmywarek Flo przeznaczony jest do płukania i nabłyszczania naczyń w domowych zmywarkach. Specjalnie skomponowane składniki płynu sprawiają, że szkło oraz naczynia szybciej wysychają. Użycie płynu nabłyszczającego do zmywarek to gwarancja lśniących naczyń, bez plam i zacieków. Innowacyjna formuła zapobiega powstawaniu osadu na naczyniach. 

Składniki: 5-15 % niejonowe środki powierzchniowo czynne. Zawiera również: kompozycją zapachowę, środek konserwujący (Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone).

Właściwości

 • idealny połysk 
 • przyspiesza wysychanie naczyń 
 • zapobiega powstawaniu osadu
 • eliminuje zacieki 


Sposób użycia: 
Napełnij zbiornik zmywarki przeznaczony dla płynu nabłyszczającego. Stosuj płyn regularnie. Najlepsze efekty możliwe do osiągnięcia po wcześniejszym użyciu żelu do mycia naczyń marki Flo.

Zalecenia: Okresowo przeglądaj filtr zmywarki. Stosuj płyn do czyszczenia zmywarek. Przestrzegaj zaleceń producentów zmywarek.

Środki ostrożności

Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Stosować ochronę oczu.  W razie konieczności zasięgnąć porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top