Ręcznik papierowy ECO Plus System Towel 240 m x 6 szt.

Cena netto: 159,00 zł 100,69 zł (16,78 zł / 1 szt)
Cena brutto: 195,57 zł 123,85 zł (20,64 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 36.7%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: 360PRO-00003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  6 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Ręcznik ECO Plus System Towel to profesjonalny ręcznik papierowy. Papier powstaje z powtórnego wykorzystania makulatury post konsumenckiej np. zużytych kartonów lub odpadów powstałych po produkcji celulozy. Jest jednym z najbardziej wydajnych oraz najbardziej chłonnych dostępnych produktów na rynku.

Promocja
Ręcznik papierowy ECO Plus System Towel 240 m x 6 szt.

Zastosowanie

Ręcznik ECO Plus System Towel to jeden z pierwszych w Europie ręczników papierowych łączących w sobie cechy produktów premium i najlepsze cechy produktów makulaturowych. Wysoka jakość i niespotykana chłonność idzie w parze z ekologią. Papier powstaje z mieszanki makulatury post konsumenckiej – zużytych opakowań kartonowych oraz odpadów po produkcji celulozy. Połączenie tych dwóch składników pozwala na uzyskanie bardzo wytrzymałego a zarazem chłonnego ręcznika. Użycie makulatury, samo w sobie przyczynia się do zredukowania eksploatacji lasów, a zarazem jest sposobem na ograniczenie ilości odpadów. W procesie produkcji nie stosuje się żadnych wybielaczy oraz ciężkiej chemii. Naturalny kolor ręcznika oprócz właściwości estetycznych podkreślających wartości ekologiczne produktu, to również realny efekt ekologicznego procesu produkcji. Ręcznik ECO Plus System Towel poprzez swoje walory użytkowe – bardzo wysoką chłonność, pozwala na ograniczenie zużycia w miejscach dozowania. Ręcznik współpracuje z dozownikami 360PRO, oraz większością dozowników popularnych marek. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach zawierających 6 sztuk ręczników. Jeden ręcznik posiada następujące wymiary: długość 240 m, szerokość 20,3 cm, średnica rolki 19 cm, kolor naturalny. Ręczniki wykonane są z materiału o gramaturze 36 g/m2.

Ręczniki ECO Plus System Towel posiada atest PZH HŻ.

Oferta dotyczy pakietu 6 szt. ręczników.

Termin realizacji zamówienia wynosi ok. 4 dni robocze.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Odtłuszczacz 500 ml - Degreaser

Cena netto: 8,99 zł
Cena brutto: 11,06 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top