Ręcznik systemowy SOFT System Towel 250 m x 6 szt.

Cena netto: 190,20 zł 128,25 zł (21,38 zł / 1 szt)
Cena brutto: 233,95 zł 157,75 zł (26,29 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 32.6%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: 360PRO-00002

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  6 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Ręcznik systemowy SOFT System Towel to profesjonalny jednowarstwowy ręcznik wykonany z celulozy. Wykorzystywany jest do dokładnego oczyszczania zabrudzonej powierzchni. Jest bardziej wydajny od tradycyjnych papierowych ręczników. Posiada atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego – PZH HŻ, dzięki czemu produkt może być wykorzystywany w przemyśle spożywczym.

Promocja
Ręcznik systemowy SOFT System Towel 250 m x 6 szt.

Zastosowanie

Ręcznik systemowy SOFT System Towel jest to ręcznik wykonany w 100% z wysokiej jakości celulozy w kolorze białym. Jedna warstwa miękkiej i przyjemnej w dotyku celulozy o wysokiej gramaturze (40 g/m2 ) sprawia, że ręcznik jest bardzo chłonny i wydajny. Ręcznik znacznie lepiej sprawdza się w porównaniu z ręcznikami wielowarstwowymi, których warstwy połączone klejem zdecydowanie tracą na chłonności oraz sprawiają, że ręcznik jest twardy i może nadmiernie eksploatować dozownik. Długość ręcznika pozwala na znaczne ograniczenie częstotliwości jego wymiany w dozowniku. Ręcznik współpracuje z dozownikami 360PRO oraz większością dozowników popularnych marek. Jeden ręcznik posiada następujące wymiary: długość 250 m, szerokość 20,3 cm, średnica rolki 19 cm. Produkt sprzedawany jest w opakowaniach zawierających 6 sztuk ręczników.

Ręczniki SOFT System Towel posiadają Atest PZH HŻ.

Oferta dotyczy pakietu 6 szt. ręczników.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą czyściw oraz ręczników dostępną na naszej stronie.

Termin realizacji zamówienia wynosi 4 dni robocze.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Ręcznik papierowy składany zielony TYP ZZ 4000 szt.

Cena netto: 35,76 zł
Cena brutto: 43,99 zł

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top