Rękawice Vileda Contract

Cena netto: od 8,12 zł od 8,12 zł
Cena brutto: od 9,99 zł od 9,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: VIL-K-0006

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Rękawice gospodarcze z naturalnej gumy Vileda Contract ze specjalną powłoką, która zapewnia wysoką trwałość. Jest to produkt wysokiej jakości z serii Vileda Professional. Zapewniają znakomity komfort i bezpieczeństwo pracy. Rękawiczki te są 5-cio krotnie bardziej wytrzymałe w porównaniu ze zwykłymi rękawicami gospodarczymi.
Rękawice Vileda Contract

Zastosowanie

Rękawice do sprzątania Vileda Contract wykonane są z naturalnej gumy ze specjalną powłoką, która zapewnia wysoką trwałość. Rękawiczki te minimalizują możliwość kontaktu z substancjami chemicznymi. Rękawiczki te są 5-cio krotnie bardziej wytrzymałe w porównaniu ze zwykłymi rękawicami gospodarczmi.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top