Rokacet R36PF, Etoksylowany Olej rycynowy jakości farmaceutycznej (Ph. Eur.); Macrogolglycerol ricinoleate, beczka 200 kg

Cena netto: 9 093,00 zł (45,47 zł / 1 kg)
Cena brutto: 11 184,39 zł (55,92 zł / 1 kg) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: PCC-00112

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Beczka
 • Zawartość:
  200 kg
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Rokacet R36 PF jakość farmaceutyczna beczka 200 kg to etoksylowany olej rycynowy. Produkt handlowy zawiera 99% substancji aktywnej występującej w formie klarownej lepkiej cieczy lub pasy o barwie jasnożółtej. Jest to produkt zgodny z restrykcyjnymi wymaganiami aktualnej wersji Europejskiej Farmakopei zdefiniowanymi w monografii dla Macrogol Glycerol Ricinoleate.

Rokacet R36 PF dostępny w opakowaniach:
Produkt tylko dla firm
Rokacet R36PF, Etoksylowany Olej rycynowy jakości farmaceutycznej (Ph. Eur.); Macrogolglycerol ricinoleate, beczka 200 kg

Zastosowanie

Rokacet R36 PF jest to również odpowiednik produktu opisanego w amerykańskiej farmakopei USP pod nazwą Polyoxyl 35 Castor Oil.
Produkcja ROKAcetu R36PF obejmuje dodatkowy proces usuwania niepożądanych zanieczyszczeń i półproduktów, aby zagwarantować możliwe najniższy poziom metali ciężkich, tlenku etylenu czy 1,4-dioksanu zgodny z normami dopuszczalnymi przez producentów końcowych formulacji leczniczych.

ROKAcet R36 PF należy do grupy surfaktantów niejonowych. Wykazuje bardzo dobre właściwości emulgujące i solubilizujące. Właściwości emulgujące wykorzystywane są w celu odpowiedniego zdyspergowania substancji aktywnej, co wpływa na poprawę jej biodostępności i gwarantuje tym samym poprawę stabilności całej formulacji. Stosowany jest w połączeniu z takimi substancjami aktywnymi jak: Miconazole, Hexedatine, Clotrimazole w lekach do aplikacji doustnej, pozajelitowej lub w emulsjach stosowanych miejscowo na skórze. Właściwości emulgujące wykorzystywane są również w celu poprawy rozpuszczalności innych składników funkcyjnych, nierozpuszczalnych w wodzie jak np. witaminy z grupy A, D, E, K.

Produkt jest chemicznym odpowiednikiem etoksylowanego oleju rycynowego – substancji, która została zaakceptowana przez FDA (Food and Drug Administration) jako nieaktywny składnik formulacji leczniczej występującej w formie kapsułek, maści, emulsji czy kremów.

Właściwości

Rokacet R36PF spełnia wymagania zdefiniowane przez Europejską Farmakopeę (wersja 9.0) zdefiniowane w Monografii dla  Macrogolglycerol Ricinoleate

Nazwa chemiczna:
Olej rycynowy, etoksylowany
Inna nazwa: Macrogol Glycerol Ricinoleate, Polyoxyl 35 Castor Oil
Nr CAS: 61791-12-6
Wysoka czystość produktu.

Właściwości i zastosowania:

Zalety produktu:

 • spełnia restrykcyjne wymagania jakościowe określone w najnowszym wydaniu Europejskiej Farmakopei dla Macrogol Glycerol Ricinoleate,
 • wyróżnia się niską zawartością tlenku etylenu, 1,4-dioksanu oraz metali ciężkich,
 • posiada bardzo dobre właściwości emulgujące,
 • odpowiednik chemiczny substancji dopuszczonej przez FDA jako nieaktywnego składnika leków.
Zastosowanie:
 • maści,
 • kremy,
 • żele,
 • emulsje,kapsułki,
 • tabletki.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top