Ściereczki do zabezpieczania kokpitów matowych 2 x 15 ml - TopMeister Moto

Ocena:
100% of 100
Cena netto: 10,00 zł (333,33 zł / 1 l)
Cena brutto: 12,30 zł (410,00 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o dostępność

W magazynie: 0 szt.

Kod produktu: TMM-0002

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Saszetka
 • Zawartość:
  30 ml
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Ściereczki do do zabezpieczania kokpitów matowych 2 x 15 ml - TopMeister Moto - to zestaw dwóch ściereczek do pielęgnacji i czyszczenia kokpitów samochodowych matowych oraz niektórych elementów plastikowych. Usuwa zabrudzenia – pozostawia kokpit czysty oraz pachnący. Chroni powierzchnie przed ponownym osadzaniem się kurzu. W swoim składzie posiada jony nanosrebra.

Ściereczki do zabezpieczania kokpitów matowych 2 x 15 ml - TopMeister Moto

Zastosowanie

Ściereczki do zabezpieczania kokpitów matowych 2 x 15 ml - TopMeister Moto – to zestaw dwóch ściereczek do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów samochodowych oraz niektórych elementów plastikowych. Skutecznie usuwa wszelkie zabrudzenia – pozostawia kokpit matowy, czysty oraz pachnący. Nie pozostawia smug ani zacieków. W swoim składzie posiada właściwości antystatyczne, chroni kokpit oraz elementy plastikowe przed ponownym osadzaniem się kurzu. Produkt posiada jony nanosrebra, które skutecznie chroni powierzchnie przed negatywnym wplywem wilgoci. Więcej o zabezpieczaniu samochodu za pomocą nowoczesnych nanotechnologii znajdziecie na naszym blogu.

Właściwości

SPOSÓB UŻYCIA:

 • przetrzeć ściereczką dokładnie powierzchnię kokpitu,
 • pozostawić do wyschnięcia.
WYDAJNOŚĆ: 10 m2

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top