Ściereczki do zabezpieczania kokpitów z połyskiem 2 x 15 ml - TopMeister Moto

Ocena:
100% of 100
Cena netto: 9,80 zł (326,67 zł / 1 l)
Cena brutto: 12,05 zł (401,80 zł / 1 l) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Zapytaj o produkt

W magazynie: 7 szt.

Kod produktu: TMM-0003

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Saszetka
 • Zawartość:
  30 ml
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Ściereczki do zabezpieczania kokpitów z połyskiem 2 x 15 ml - TopMeister Moto  –  ściereczki przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów w połysku oraz innych elementów plastikowych. Usuwa wszelkie zabrudzenia, nadaje czyszczonym powierzchniom delikatny połysk. Nie pozostawia smug oraz zacieków. W swoim składzie posiada jony nanosrebra.

Ściereczki do zabezpieczania kokpitów z połyskiem 2 x 15 ml - TopMeister Moto

Zastosowanie

Ściereczki do zabezpieczania kokpitów z połyskiem 2 x 15 ml - TopMeister – ściereczki przeznaczone do czyszczenia i pielęgnacji kokpitów samochodowych oraz innych elementów plastikowych. Usuwa wszelkie zabrudzenia, nadaje czyszczonym powierzchniom delikatny połysk i zapach. Nie pozostawia smug oraz zacieków. Produkt dzięki właściwościom antystatycznym, chroni czyszczone powierzchnie przed zabrudzeniami. W swoim składzie posiada jony nanosrebra, które zabezpiecza powierzchnie samochodowe przed negatywnym wplywem wilgoci. Więcej o zabezpieczaniu samochodu za pomocą nowoczesnych nanotechnologii znajdziecie na naszym blogu.

 

Właściwości

SPOSÓB UŻYCIA:

 • przetrzeć ściereczką dokładnie powierzchnię kokpitu,
 • pozostawić do wyschnięcia.
WYDAJNOŚĆ: 10 m2 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Produkty, które również mogą Cię zainteresować

Ściereczki do zabezpieczania elementów chromowanych 2 x 10 ml - TopMeister Moto

Cena netto: 17,37 zł
Cena brutto: 21,37 zł

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top