Spirala ze stali nierdzewnej

Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: BFM-K-0001

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Spirala ze stali nierdzewnej  w kregu.

We wszystkich przypadkach osłabienia konstrukcji budowli, których przejawem jest pęknięta ściana murowana lub betonowa, należy stosować rozwiązanie wzmacniające konstrukcję i zapobiegające dalszej jej degradacji.

Spirala ze stali nierdzewnej

Zastosowanie

UNIWERSALNY
można go stosować w takich konstrukcjach jak: ściany murowe z cegły, stropy z cegły, ściany murowe z kamienia, konstrukcje betonowe, konstrukcje z tzw. "wielkiej płyty".

WSZECHSTRONNY pozwala wykonać wzmocnienie w następujących miejscach budowli: ściany, sklepienia, nadproża, ściany nośne i fasadowe, wieńce, fundamenty. Ponadto można łączyć różne materiały: cegłę z betonem, cegłę z drewnem, kamień z betonem.

ESTETYCZNY spirale zbrojeniowe festspiro zatopione w zaprawie festmӧrtel nie są widoczne na powierzchni ściany.

KORZYSTNY CENOWO szybki czas wykonania, możliwość stosowania prostych narzędzi budowlanych i małe zużycie materiału pozwalają inwestorowi na szybkie, niewidoczne i korzystne cenowo rozwiązanie problemu pękającej ściany.

Właściwości

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top