System ścierek gąbczastych Vileda Quick'n Dry roll niebieski rolka 10 m

Cena netto: 76,30 zł 65,04 zł (65,04 zł / 1 szt)
Cena brutto: 93,85 zł 80,00 zł (80,00 zł / 1 szt) w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 14.8%
Zapytaj o produkt

W magazynie: 1 szt.

Kod produktu: VIL-0010

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
  1 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
  Niebieski
 • Zapach:

O produkcie

System gotowych do użycia ścierek gąbczastych Vileda sprawi, że nie będziesz już męczyć dłoni oraz ramion podczas sprzątania, ponieważ ścierki mają niskie tarcie oraz wysoką chłonność wody, tłuszczu itp. To wysokiej jakości, elastyczna i przyjemna w dotyku ścierka z naturalnych włókien. Z pomocą systemu gotowych ścierek gąbczastych oddzieranych z roli z łatwością można zebrać rozlane ciecze lub wycierać na mokro w restauracji czy firmie kateringowej,a także w domu. 

Promocja
System ścierek gąbczastych Vileda Quick'n Dry roll niebieski rolka 10 m

Zastosowanie

System gotowych do użycia ścierek gąbczastych Vileda dzięki swojej właściwości niskiego tarcia oraz wysokiej chłonności sprawia, że osoba posługująca się nią nie męczy już swoich dłoni oraz ramion podczas sprzątania. Ścierki sprawdzają się w usuwaniu rozlanych cieczy bądź wycierania na mokro w kuchni. Ścierka Vileda w roli jest wyjątkowo  trwałe dzięki swoim wyjątkowo długim włóknom. Jak wiadomo ścierki gabczaste są nieodzownym elementem każdej kuchni. Ścierki są w pełni biodegradowalne. Ścierka dzięki systemowi odrywania jest bardzo wygodna w użyciu. 

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top