Uniwersalny nawóz FruktoVit Plus

Cena netto: od 14,07 zł od 14,07 zł
Cena brutto: od 15,20 zł od 15,20 zł w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 7.4%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: FLO-K-0008

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS to produkt, który zawiera w sobie wiele składników pokarmowych, które są niezbędne do wzrostu i rozwoju szerokiej grupy roślin ogrodowych, owoców, warzyw, kwiatów, drzew, krzewów oraz trawników. Rośliny zasilane uniwersalnym nawozem FruktoVit są zdrowe i piękne. Produkt dostępny w opakowaniach 5 kg, 10 kg oraz 25 kg. Opakowanie wystarcza na 335 m2 nawożonej powierzchni.

Uniwersalny nawóz FruktoVit Plus

Zastosowanie

Uniwersalny nawóz FruktoVit PLUS to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. To nawóz uniwersalny, który zastosowany może być dla szeregu roślin ogrodowych. Zawiera w sobie składniki pokarmowe we właściwych proporcjach, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Można go zastosować do np.: owoców, warzyw, ogrodowych kwiatów, drzew i krzewów oraz trawników. Jego regularne stosowanie znacznie zwiększa zarówno kwitnienie, owocowanie, obfitość jak i podnosi jakość plonów. Nawóz nie jest skomplikowany w użyciu. Dla nowych nasadzeń całą dawkę nawozu należy równomiernie rozsiać na całej powierzchni następnie wymieszać z glebą o grubości 10 – 20 cm. Dla roślin wieloletnich dawkę nawozu należy również równomiernie rozsiać na całą nawożoną powierzchnię możliwie jak najwcześniej (wiosną). W przypadku nawożenia w okresie wegetacji nie stosować dawek większych niż 5 kg/100m2 (50g/m2). Worek 10 kg wystarczy do zasilenia 335 m2 ogrodu.

Właściwości

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top