Uniwersalny nawóz FruktoVit Plus

Cena netto: od 14,07 zł od 14,07 zł
Cena brutto: od 15,20 zł od 15,20 zł w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 7.4%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: FLO-K-0008

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS to produkt, który zawiera w sobie wiele składników pokarmowych, które są niezbędne do wzrostu i rozwoju szerokiej grupy roślin ogrodowych, owoców, warzyw, kwiatów, drzew, krzewów oraz trawników. Rośliny zasilane uniwersalnym nawozem FruktoVit są zdrowe i piękne. Produkt dostępny w opakowaniach 5 kg, 10 kg oraz 25 kg. Opakowanie wystarcza na 335 m2 nawożonej powierzchni.

Uniwersalny nawóz FruktoVit Plus

Zastosowanie

Uniwersalny nawóz FruktoVit PLUS to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. To nawóz uniwersalny, który zastosowany może być dla szeregu roślin ogrodowych. Zawiera w sobie składniki pokarmowe we właściwych proporcjach, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Można go zastosować do np.: owoców, warzyw, ogrodowych kwiatów, drzew i krzewów oraz trawników. Jego regularne stosowanie znacznie zwiększa zarówno kwitnienie, owocowanie, obfitość jak i podnosi jakość plonów. Nawóz nie jest skomplikowany w użyciu. Dla nowych nasadzeń całą dawkę nawozu należy równomiernie rozsiać na całej powierzchni następnie wymieszać z glebą o grubości 10 – 20 cm. Dla roślin wieloletnich dawkę nawozu należy również równomiernie rozsiać na całą nawożoną powierzchnię możliwie jak najwcześniej (wiosną). W przypadku nawożenia w okresie wegetacji nie stosować dawek większych niż 5 kg/100m2 (50g/m2). Worek 10 kg wystarczy do zasilenia 335 m2 ogrodu.

Właściwości

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top