Uniwersalny nawóz FruktoVit Plus

Cena netto: od 14,07 zł od 14,07 zł
Cena brutto: od 15,20 zł od 15,20 zł w tym 8% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 7.4%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: FLO-K-0008

Specyfikacja

  • Opakowanie jednostkowe:
  • Zawartość:
  • Opakowanie zbiorcze:
  • pH:
    0
  • Odczyn:
  • Kolor:
  • Zapach:

O produkcie

Nawóz uniwersalny FruktoVit PLUS to produkt, który zawiera w sobie wiele składników pokarmowych, które są niezbędne do wzrostu i rozwoju szerokiej grupy roślin ogrodowych, owoców, warzyw, kwiatów, drzew, krzewów oraz trawników. Rośliny zasilane uniwersalnym nawozem FruktoVit są zdrowe i piękne. Produkt dostępny w opakowaniach 5 kg, 10 kg oraz 25 kg. Opakowanie wystarcza na 335 m2 nawożonej powierzchni.

Uniwersalny nawóz FruktoVit Plus

Zastosowanie

Uniwersalny nawóz FruktoVit PLUS to produkt o bardzo szerokim zastosowaniu. To nawóz uniwersalny, który zastosowany może być dla szeregu roślin ogrodowych. Zawiera w sobie składniki pokarmowe we właściwych proporcjach, które są niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin. Można go zastosować do np.: owoców, warzyw, ogrodowych kwiatów, drzew i krzewów oraz trawników. Jego regularne stosowanie znacznie zwiększa zarówno kwitnienie, owocowanie, obfitość jak i podnosi jakość plonów. Nawóz nie jest skomplikowany w użyciu. Dla nowych nasadzeń całą dawkę nawozu należy równomiernie rozsiać na całej powierzchni następnie wymieszać z glebą o grubości 10 – 20 cm. Dla roślin wieloletnich dawkę nawozu należy również równomiernie rozsiać na całą nawożoną powierzchnię możliwie jak najwcześniej (wiosną). W przypadku nawożenia w okresie wegetacji nie stosować dawek większych niż 5 kg/100m2 (50g/m2). Worek 10 kg wystarczy do zasilenia 335 m2 ogrodu.

Właściwości

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top