Uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym VIX ROKO Professional

Cena netto: od 11,37 zł od 11,37 zł
Cena brutto: od 13,99 zł od 13,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: RPF-K-0012

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Vix to uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych. Usuwa zabrudzenia bez smug i zacieków. Pozostawia przyjemny i długotrwały zapach. 

Uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym VIX ROKO Professional

Zastosowanie

Uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym VIX ROKO Professional przeznaczony jest do użytku profesjonalnego na wszystkich powierzchniach zmywalnych. Skutecznie myje blaty kuchenne, podłogi, glazurę, okna, powierzchnie z tworzyw sztucznych oraz powierzchnie lakierowane. Płyn doskonale usuwa zabrudzenia, nie pozostawiając smug i zacieków. Jest bezpieczny w użyciu ze względu na łagodny wpływ na skórę.  

PŁYN UNIWERSALNY VIX to idealne rozwiązanie na utrzymanie czystości w każdym miejscu. Płyn uniwersalny VIX jest wszechstronnym preparatem o wielokierunkowym działaniu, który czyści, myje, odświeża i działa antybakteryjnie. Pozostawia przyjemny i długotrwały zapach. Formuła koncentratu sprawia, że jest on niezwykle wydajny. Wystarczy 80 ml na 5 l wody. 

VIX jest uniwersalnym preparatem wszechstronnego zastosowania, który może być stosowany zarówno w szkołach, urzędach i wszelkich miejscach użyteczności publicznej, jak również w domu. 


Sposób użycia: Duże powierzchnie zmywać płynem rozcieńczonym 80ml na 5 litrów wody. Silne zabrudzenia zmywać nie rozcieńczonym płynem (np. kuchenki, zlewozmywaki), następnie przetrzeć gąbką lub ściereczką. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą pitną.

Właściwości

 • usuwa zabrudzenia bez pozostawiania smug i zacieków

 • wydajny i skuteczny

 • łagodny dla skóry rąk

 • pozostawia przyjemny i długotrwały zapach.

 • 5 L koncentratu = 317,5 L roztworu ( zgodnie ze sposobem użycia 80 ml / 5 L wody)

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H315 Działa drażniąco na skórę.H319 Działa drażniąco na oczy.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:

Ogólne: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę.

Zapobieganie: Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu.

Reagowanie: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Przechowywanie: Przechowywać pod zamknięciem.

Usuwanie: Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami

Niebezpieczne składniki: Kwas alkilobenzenosulfonowy.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Polecane produkty

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top