Uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym VIX ROKO Professional

Cena netto: od 19,50 zł od 19,50 zł
Cena brutto: od 23,99 zł od 23,99 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 18.7%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: RPF-K-0012

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Vix to uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym do czyszczenia wszystkich powierzchni zmywalnych. Usuwa zabrudzenia bez smug i zacieków. Pozostawia przyjemny i długotrwały zapach. 

Uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym VIX ROKO Professional

Zastosowanie

Uniwersalny płyn o działaniu antybakteryjnym VIX ROKO Professional przeznaczony jest do użytku profesjonalnego na wszystkich powierzchniach zmywalnych. Skutecznie myje blaty kuchenne, podłogi, glazurę, okna, powierzchnie z tworzyw sztucznych oraz powierzchnie lakierowane. Płyn doskonale usuwa zabrudzenia, nie pozostawiając smug i zacieków. Jest bezpieczny w użyciu ze względu na łagodny wpływ na skórę.  

PŁYN UNIWERSALNY VIX to idealne rozwiązanie na utrzymanie czystości w każdym miejscu. Płyn uniwersalny VIX jest wszechstronnym preparatem o wielokierunkowym działaniu, który czyści, myje, odświeża i działa antybakteryjnie. Pozostawia przyjemny i długotrwały zapach. Formuła koncentratu sprawia, że jest on niezwykle wydajny. Wystarczy 80 ml na 5 l wody. 

VIX jest uniwersalnym preparatem wszechstronnego zastosowania, który może być stosowany zarówno w szkołach, urzędach i wszelkich miejscach użyteczności publicznej, jak również w domu. 


Sposób użycia: Duże powierzchnie zmywać płynem rozcieńczonym 80ml na 5 litrów wody. Silne zabrudzenia zmywać nie rozcieńczonym płynem (np. kuchenki, zlewozmywaki), następnie przetrzeć gąbką lub ściereczką. Powierzchnie mające kontakt z żywnością należy spłukać wodą pitną.

Właściwości

 • usuwa zabrudzenia bez pozostawiania smug i zacieków

 • wydajny i skuteczny

 • łagodny dla skóry rąk

 • pozostawia przyjemny i długotrwały zapach.

 • 5 L koncentratu = 317,5 L roztworu ( zgodnie ze sposobem użycia 80 ml / 5 L wody)

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H315 Działa drażniąco na skórę.H319 Działa drażniąco na oczy.

Zwroty wskazujące środki ostrożności:

Ogólne: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę.

Zapobieganie: Stosować rękawice ochronne/ochronę oczu.

Reagowanie: W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody. W przypadku wystąpienia podrażnienia skóry: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza.

Przechowywanie: Przechowywać pod zamknięciem.

Usuwanie: Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami

Niebezpieczne składniki: Kwas alkilobenzenosulfonowy.

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top