Wegański płyn do czyszczenia kuchni Camolin Biała Porzeczka

Cena netto: od 85,76 zł od 85,76 zł
Cena brutto: od 105,48 zł od 105,48 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: CAM-K-0006

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Wegański płyn do czyszczenia kuchni Camolin Biała Porzeczka:
 • 95% składników pochodzenia naturalnego
 • Produkt wegański
 • Zapach inspirowany polską naturą
 • Substancje składowe łatwo ulegają biodegradacji
 • Butelka pochodzi w 100% z recyklingu
Wegański płyn do czyszczenia kuchni Camolin Biała Porzeczka

Zastosowanie

Wegański płyn do czyszczenia kuchni Camolin Biała Porzeczka to naturalny płyn do mycia kuchni. Udało się w nim połączyć zarówno mycie skuteczne, pomimo braku typowych dla takich produktów detergentów, jak i ekologiczne ponieważ wszystkie składniki są łatwo biodegradowalne. Jego unikalna receptura została oparta o naturalne składniki i ekstrakty sprawiając, że wystarczy mała doza płynu do czyszczenia kuchni Camolin, aby uzyskać maksymalny efekt czyszczenia, skuteczne i szybko usuwając tłuszcz i zabrudzenia w Waszej kuchni. Dodatkowo pozytywnie wpływa na Twoje dłonie, gdyż dzięki swojej formule zmiękcza i nawilża naskórek. Stosowanie produktów marki Camolin pomaga również chronić środowisko nie tylko ze względu na swój skład – opakowania w które pakowany jest produkt pochodzą w 100% z recyklingu. Dzięki naszym produktom mycie kuchni z troską o środowisko jeszcze nigdy nie było tak łatwe! Możecie osiągnąć to wszystko w towarzystwie pięknego zapachu białej porzeczki płynu do czyszczenia kuchni Camolin. Dzięki niemu niezależnie od pory roku będziecie mogli poczuć naturalny zapach lipcowego ogrodu.

Właściwości

Składniki: <5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne, <5% anionowe środki powierzchniowo- czynne  <5% kompozycja zapachowa, < 5 % środek konserwujący (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone).
Termin trwałości: data podana na opakowaniu. Podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii. Przechowywać w temperaturze od 5ºC do 35°C. Chronić przed zamarznięciem.

Środki ostrożności

UWAGA
Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top