Wegański płyn do mycia naczyń Camolin Gruszka & Agrest

Cena netto: od 92,59 zł od 92,59 zł
Cena brutto: od 113,88 zł od 113,88 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt dostępny
Kod produktu: CAM-K-0005

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Wegański płyn do mycia naczyń Camolin Gruszka & Agrest

 • 98% składników pochodzenia naturalnego
 • Produkt wegański
 • Naturalny zapach przypominający ogród babuni
 • Zastosowane substancje myjące ulegają łatwej biodegradacji
 • Opakowanie pochodzi w 100% z recyklingu
Wegański płyn do mycia naczyń Camolin Gruszka & Agrest

Zastosowanie

Wegański płyn do mycia naczyń Camolin Gruszka & Agrest to naturalny płyn do mycia naczyń. Łączy w sobie mycie skuteczne - pomimo braku typowych dla takich produktów detergentów i ekologiczne - wszystkie składniki są biodegradowalne. Jego unikalny skład oparty o naturalne składniki i ekstrakty sprawia, że przy minimalnym dozowaniu pozwala uzyskać maksymalny efekt czyszczenia, skuteczne i szybko usuwając tłuszcz i zabrudzenia. Dodatkowo łagodnie pielęgnuje Twoje dłonie zmiękczając i nawilżając naskórek. Stosowanie produktów marki Camolin pomaga również chronić środowisko nie tylko ze względu na swój skład - butelka w której znajduje się produkt pochodzi w 100% z recyklingu. Równoczesna ochrona środowiska i skuteczene zmywanie naczyń jeszcze nigdy było tak proste! Co nie mniej ważne Camolin do naczyń ma również przyjemny naturalny zapach gruszki i agrestu. Dzięki temu nawet zimą możesz poczuć naturalny zapach ogrodu babuni.

Właściwości

Składniki: 5-15% anionowe środki powierzchniowo-czynne <5% niejonowe środki powierzchniowo-czynne, <5% amfoteryczne środki powierzchniowo-czynne, <5% kompozycja zapachowa (Hexyl Cinnamal) < 5 % środek konserwujący (Phenoxyethanol, Benzisothiazolinone).
Termin trwałości: data podana na opakowaniu. Podana data jest jednocześnie oznaczeniem partii. Przechowywać w temperaturze od 5ºC do 35°C. Chronić preparat przed światłem słonecznym. Chronić przed zamarznięciem.

Środki ostrożności

UWAGA
Działa drażniąco na oczy.
Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować rękawice ochronne. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top