Zapałki długie świecowe 50 sztuk

Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: ZAP-K-ZS50

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
  Pudełko tekturowe
 • Zawartość:
  5 szt
 • Opakowanie zbiorcze:
  Karton 250 szt.
 • pH:
  0
 • Odczyn:
  Obojętny
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Zapałki Świecowe 50 sztuk – to zapałki przeznaczone do rozpalania świec, zniczy oraz lampionów w bezpieczny i łatwy sposób.

Zapałki długie świecowe 50 sztuk

Zastosowanie

Zapałki świecowe ułatwiają rozpalenie każdej świecy nawet jeżeli knot jest głęboko schowany. Długość patyków to 75 mm, natomiast czas palenia to ok. 1 minuta. Dzięki tym parametrom pozwalają rozpalić świece, znicz czy lampion w bezpieczny oraz łatwy sposób, nie narażając dłoni na poparzenie. Produkt posiada certyfikat FSC będący dowodem na przestrzeganie zasad ekologii w procesach produkcji leśnej. Opakowanie zapałek posiada wymiary 85 mm x 42 mm x 12 mm.

Pliki do pobrania

Dodaj nową opinię

Review are only issued by customers who have purchased product

Oceń produkt

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i Google
Polityka prywatności i Warunki korzystania z usługi

Administratorem Danych Osobowych jest distripark.com sp. z o.o. ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny.

Dane osobowe będą przetwarzane w celu zwrotnego kontaktu – przez okres niezbędny do udzielenia odpowiedzi na pytanie lub podjęcia tych działań – podstawą przetwarzania jest realizacja prawnie uzasadnionych interesów Administratora (art. 6. ust. 1 lit. f RODO) lub podjęcie działań na żądanie Klienta, zmierzających do zawarcia umowy (art. 6. ust. 1 lit. b RODO).

Szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych znajdują się na stronie internetowej Administratora w zakładce Ochrona Danych Osobowych.

Back to top