Neutralizator zapachów Neutral 2w1

Cena netto: od 150,05 zł od 150,05 zł
Cena brutto: od 184,56 zł od 184,56 zł w tym 23% VAT
Nie zawiera kosztów wysyłki
Rabat 0%
Zapytaj o dostępność
Produkt wyprzedany
Kod produktu: RF-K-0007

Specyfikacja

 • Opakowanie jednostkowe:
 • Zawartość:
 • Opakowanie zbiorcze:
 • pH:
  0
 • Odczyn:
 • Kolor:
 • Zapach:

O produkcie

Neutral 2w1 0,5l to profesjonalny preparat o długotrwałym działaniu przeznaczony do odświeżania i neutralizacji niepożądanych zapachów.

Zastosowanie

Profesjonalny odświeżacz i neutralizator powietrza o długotrwałym działaniu. Usuwa nieprzyjemne zapachy pochodzące z dymu papierosowego, toalet, zawilgoconych pomieszczeń. Odświeża powietrze przez neutralizację niepożądanych zapachów oraz uwalnia przyjemny i długotrwały zapach. Preparat polecany jest do użytku domowego, samochodów oraz pomieszczeń hotelowych np.: pokoi, korytarzy, holów, sal konferencyjnych, toalet i palarni.

Właściwości

Sposób użycia: Preparat rozpylić w rogach pomieszczenia (przy podłodze) lub na kaloryfer. W pomieszczeniach sanitarnych płyn rozpylić np. za muszlą WC lub w pojemniku na szczotkę klozetową. W zależności od potrzeb czynność powtórzyć do osiągnięcia zamierzonego efektu. Dostosować ilość rozpyleń do powierzchni pomieszczenia i stopnia nieprzyjemnych zapachów oraz do wydajności systemu wentylacyjnego. Stosować 1-5 rozpyleń, częstotliwość stosowania: 1-2 razy na dobę. szybko i skutecznie zwalcza oraz neutralizuje przykre zapachy powodowane m.in. przez dym tytoniowy, wilgoć, instalacje sanitarne przywraca zapach świeżości i czystości odświeża powietrze

Środki ostrożności

Zwroty wskazujące rodzaj zagrożenia: H319 Działa drażniąco na oczy. Zwroty wskazujące środki ostrożności: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Przed użyciem przeczytać etykietę. Stosować ochronę oczu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ/lekarzem. Przechowywać pod zamknięciem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednich miejsc zgodnych z obowiązującymi przepisami.

Dodaj nową opinię

Oceń produkt

Administratorem Twoich danych osobowych jest spółka distripark.com sp. z o.o. z siedzibą w Brzegu Dolnym (ul. Sienkiewicza 4, 56-120 Brzeg Dolny). Możesz skontaktować się z naszym inspektorem ochrony danych e-mailowo: iod.distriparkcom@pcc.eu.

Twoje dane przetwarzamy w celu komunikacji z Tobą i udzielenia odpowiedzi na Twoją wiadomość. Podstawą przetwarzania Twoich danych jest uzasadniony interes administratora danych lub strony trzeciej (zwrotny kontakt z Tobą, nasz marketing lub partnerów, w tym Grupy PCC, któremu możesz się sprzeciwić), lub podjęcie działań na Twoje żądanie, przed zawarciem ew. umowy - w zależności od treści Twojej wiadomości.

Twoje dane co do zasady będziemy przetwarzać do zakończenia komunikacji z Tobą lub do momentu wniesienia przez Ciebie sprzeciwu, chyba że przepisy prawa będą nas zobowiązywać do dłuższego przetwarzania tych danych lub będziemy je przechowywać dłużej na wypadek potencjalnych roszczeń, przez okres ich przedawnienia określony przepisami prawa, w szczególności kodeksu cywilnego.

W każdym czasie masz prawo do:

 • wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych;
 • dostępu do swoich danych osobowych, w tym żądania wydania ich kopii;
 • żądania sprostowania, ograniczenia przetwarzania lub usunięcia swoich danych;
 • wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Odbiorcami Twoich danych mogą być firmy, które wspierają nas w komunikacji z Tobą i pomagają nam prowadzić sklep, zewnętrzne firmy doradcze (w tym prawne, marketingowe i rachunkowe) lub zewnętrzni specjaliści z zakresu IT, w tym podmioty z Grupy PCC.

Więcej o tym, jak przetwarzamy Twoje dane dowiesz się z naszej Polityki Prywatności.

Back to top